The new Waze Wiki, aka Wazeopedia, is now live at Wazeopedia.waze.com! While this legacy wiki will remain accessible for the time being, it is no longer updated by the community. For the most up-to-date guidance, please visit your local Wazeopedia.

Please do not make any more updates to these legacy wiki pages, all future updates should be made in your countries local Wazeopedia.

Clock over a larger globe

Czech/Staci jezdit se zapnutym Waze

From waze
Jump to: navigation, search
  • Nejjednodušší způsob, jak vylepšovat Waze, je jezdit se zapnutou aplikací. Prostě Waze zapnout, i když nepotřebuješ navigovat. To je vše. Waze bude sbírat informace pro výpočet průměrné rychlosti projetých segmentů. Bude hledat chyby na cestě, zlepšovat umístění silnic a učit se povolené směry odbočení na křižovatkách. Abychom se vyhnuli chybám, tak automatické úpravy potřebují mnoho, mnoho přesně zaznamenaných jízd k tomu, aby byla taková změna provedena.
  • Při navigování s Waze budeš z nastřádaných informací těžit, stejně jako ostatní Wazeři využijí tebou sesbíraná data.
  • S Waze nemusíš podnikat jen cesty na neznámá místa. Ve skutečnosti celý systém funguje nejlépe, pokud jej používáš při pravidelných jízdách (dojíždění do práce, na nákupy atp.).
  • Se zapnutým Waze budeš automaticky dostávat hlášení o dopravní situaci v místech, kudy právě projíždíš.
  • Pokud cestuješ nezmapovanými oblastmi, můžeš zkusit zaznamenat novou cestu. Stačí stisknout jedno tlačítko a začneš tvořit mapu.