The new Waze Wiki, aka Wazeopedia, is now live at Wazeopedia.waze.com! While this legacy wiki will remain accessible for the time being, it is no longer updated by the community. For the most up-to-date guidance, please visit your local Wazeopedia.

Please do not make any more updates to these legacy wiki pages, all future updates should be made in your country's local Wazeopedia.

Clock over a larger globe

З чого почати

From waze
Revision as of 15:29, 15 July 2013 by Sergya (Talk | contribs)

(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search

Прочитайте інструкцію. Встановіть безкоштовний додаток Waze на сумісний з ним смартфон. Зверніться за допомогою, якщо ваш додаток Waze запущено, але на мапі відображається мало доріг або зовсім нічого не відображається, відсутні назви вулиць, чи ви рухаєтеся за межами мапи. Ознайомтеся із графіком оновлень, що здійснюються внаслідок чи то ваших редакційних змін на мапах, чи то після Вашого проїзду ними. Редагування. Будь-ласка, редагуйте мапи тільки після ознайомлення з інструкцією з використання Редактора Мап і з'ясування для себе корисних прийомів редагування мап. Будь-ласка, вмикайте режим запису нової дороги тільки якщо Ви рухаєтесь дорогою, яка не існує на мапі. Користуйтеся секцією "Моя панель приладів" на веб-сайті Waze. Читайте відповіді на Часті Питання (ЧАП) і словник термінів. Відвідуйте події й дискусійні форуми. Якщо виникають проблеми, пробуйте знайти власне рішення або консультуйтеся з спільнотою: використовуйте Вікі - це пошукова панель зліва; використовуйте дискусійні форуми. Якщо нічого не допомагає, надсилайте листи з описом Ваших проблем до Waze.