Difference between revisions of "Template:AM CZ"

From waze
Jump to: navigation, search
(Jak se stát Area Managerem)
(Jak se stát Area Managerem)
Line 13: Line 13:
  
  
Ak chcete požiadať o AM práva, napíšte do diskuze pro přidělení AM práv.
+
Ak chcete požiadať o AM práva,napíšte do diskuze pro přidělení AM práv[http://world.waze.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=16067].
 
Vždy uvádzajte:
 
Vždy uvádzajte:
 
- názov oblasti kde chcete byť AM;
 
- názov oblasti kde chcete byť AM;

Revision as of 14:31, 23 November 2012

Jak se stát Area Managerem

V záujme zachovania čo najvyššej kvality máp a odstránenia problémov s ničením mapy (mazanie segmentov, nesprávne nastavenie turn restrictions, nesprávne označovanie road type) budú s okamžitou platnosťou pridelované AM práva iba tým užívateľom, ktorí splňajú dole uvedené kritéria.

Existujúcim AM, ktorí robia editačné chyby a nereagujú viac ako 30 dní na PM / nedá sa s nimi skontaktovať žiadnym dostupným spôsobom, budú AM práva zrušené. Existujúcim AM, ktorí editujú bezchybné segmenty / križovatky a opakovane sa dopustia závažných editačných chýb, budú AM práva zrušené.


Requirements for AM in Slovakia and Czech Republik: Map Updates: 2000 (or more) Points: 10000 (or more) Forum posts: 20 (or more) User for: 9 months (or more)


Ak chcete požiadať o AM práva,napíšte do diskuze pro přidělení AM práv[1]. Vždy uvádzajte: - názov oblasti kde chcete byť AM; - vašu e-mailovú adresu (postačuje zaslať súkromne cez PM - pri SK žiadostiach userovi guri211, pri CZ žiadostiach userovi zirland); - permalink na túto oblasť. Žiadosti ktoré nebudú obsahovať uvedené náležitosti, nebudú spracované!

Pôvodné žiadanie cez e-mail bolo pre územie SR a ČR zrušené, takéto žiadosti budú zamietnuté s nasmerovaním na toto fórum.

Ak nespĺňate niektoré z uvedených kritérii a chcete sa pustiť do oblasti, ktorá je málo zmapovaná, môžete požiadať o výnimku. V tomto prípade niekto z top AM skontroluje vašu existujúcu prácu, existujúce vedomosti a na základe toho bude rozhodnuté.

Area Manager FAQ

Area Manager To Do lists - Map Editing