Difference between revisions of "Czech"

From waze
Jump to: navigation, search
(Map Editing)
(Začínáme)
Line 5: Line 5:
  
 
==[[Getting Started|Začínáme]]==
 
==[[Getting Started|Začínáme]]==
 +
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/1phfe0k9Uuo?fs=1&amp;hl=cs_CZ"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/1phfe0k9Uuo?fs=1&amp;hl=cs_CZ" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
 +
 
==[[Help Improve Waze|Jak mohu pomoci]]==
 
==[[Help Improve Waze|Jak mohu pomoci]]==
 
===[[Map Editing|Editace map]]===
 
===[[Map Editing|Editace map]]===

Revision as of 14:07, 21 October 2010

Kompletní průvodce po Waze (ve výstavbě)

O Waze

Waze je volně dostupná tzv. turn-by-turn GPS navigační aplikace s hlasovými instrukcemi, aktualizací map and real-time informacemi o dopravě zdarma a s prvky sociálních sítí a herními prvky.

Začínáme

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/1phfe0k9Uuo?fs=1&hl=cs_CZ"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/1phfe0k9Uuo?fs=1&hl=cs_CZ" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

Jak mohu pomoci

Editace map

Area Manager

Jazyky a země

Waze byl navržen tak, aby podporoval různé země a jazyky na světě, ale neobejde se bez Vaši pomoci.

Prohlédněte si (a pomozte rozvíjet) stránky pro Vaši zemi či jazyk. Nebo přidejte vlastní, pokud není Vaše země či jazyk v seznamu.

Ve Waze je kolem 1000 slov a vět v klientské aplikaci, které je nutno přeložit. Můžete pomoci je přeložit do svého rodného jazyka.

Problémy, chyby a omezení

Plán vývoje a priority

Technikálie