Czech

From waze
Revision as of 08:22, 25 May 2011 by Demoniocz (Talk | contribs)

Jump to: navigation, search

Kompletní průvodce po Waze (ve výstavbě)

O Waze

Waze je volně dostupná tzv. turn-by-turn GPS navigační aplikace s hlasovými instrukcemi, aktualizací map a real-time informacemi o dopravě zdarma a s prvky sociálních sítí a herními prvky.

Začínáme

Získej zdarma Waze aplikaci pro tvůj podporovaný telefon Přečti uživatelský manuál Get help when you have Waze running but the map shows few or no roads, or streets with no names, or you travel to an unmapped area Understand the timing of updates, including when you can edit roads you have driven on Guidelines Prosím needituj mapu, dokud si nepřečteš nejlepší editační cvičení . Prosím nezapínej nahrávání nové cesty, dokud neprojíždíš místem, kde na mapě žádná cesta není. Používej My Dashboard sekci na Waze webu. Čti odpovědi na Často Kladené Otázky (FAQ) a obsah témat. Podílej se na oznámeních a diskusním fóru.

Pokud máš problém, snaž se najít sám řešení, nebo požádej komunitu o pomoc:

Používej Wiki - je tam vlevo vyhledávací políčko 
Používej diskusní fóra 

Pokud tohle všechno selže, můžeš poslat email na Waze.

Jak mohu pomoci

Editace map

Area Manager

Jazyky a země

Waze byl navržen tak, aby podporoval různé země a jazyky na světě, ale neobejde se bez Vaši pomoci.

Prohlédněte si (a pomozte rozvíjet) stránky pro Vaši zemi či jazyk. Nebo přidejte vlastní, pokud není Vaše země či jazyk v seznamu.

Ve Waze je kolem 1000 slov a vět v klientské aplikaci, které je nutno přeložit. Můžete pomoci je přeložit do svého rodného jazyka.

Problémy, chyby a omezení

Technikálie