The new Waze Wiki, aka Wazeopedia, is now live at Wazeopedia.waze.com! While this legacy wiki will remain accessible for the time being, it is no longer updated by the community. For the most up-to-date guidance, please visit your local Wazeopedia.

Please do not make any more updates to these legacy wiki pages, all future updates should be made in your country's local Wazeopedia.

Clock over a larger globe

Difference between revisions of "Izmanto savu valodas prasmi"

From waze
Redirect page
Jump to: navigation, search
m (New page: * Waze ir izteikta vēlme nodrošināt atbalstu dažādās valstīs un valodās visā pasaulē, bet tas ir atkarīgs no Tavas palīdzības. * Waze klienta aplikācijā ir vairāk nekā 100...)
 
(Redirected page to Izmanto savas valodas prasmes)
 
Line 1: Line 1:
* Waze ir izteikta vēlme nodrošināt atbalstu dažādās valstīs un valodās visā pasaulē, bet tas ir atkarīgs no Tavas palīdzības.
+
#REDIRECT [[Izmanto savas valodas prasmes]]
* Waze klienta aplikācijā ir vairāk nekā 1000 vārdu un frāžu, kas jāpārtulko attiecīgajā valodā. Dažas valodas ir gandrīz pabeigtas, dažās darbs ir pusē, bet dažas nav pat sāktas. Ja Tu lasi un raksti vairāk nekā vienā valodā - Tu vari [[pārtulkot waze (klienta tekstu) savā valodā| palīdzēt ar tulkojumu]]. Pat viena frāze var būt noderīga - Tev nav jāveic viss darbs!
+
* Šo Wiki lieto cilvēki no dažādām pasaules valstīm, kas runā dažādās valodās. Varbūt Tu vēlies palīdzēt papildināt un uzlabot [[pages specific to a country and language|lapas konkrētai valstij un valodai]]
+

Latest revision as of 18:49, 17 April 2016