The new Waze Wiki, aka Wazeopedia, is now live at Wazeopedia.waze.com! While this legacy wiki will remain accessible for the time being, it is no longer updated by the community. For the most up-to-date guidance, please visit your local Wazeopedia.

Please do not make any more updates to these legacy wiki pages, all future updates should be made in your country's local Wazeopedia.

Clock over a larger globe

Difference between revisions of "Latviešu"

From waze
Jump to: navigation, search
 
(14 intermediate revisions by 3 users not shown)
Line 1: Line 1:
 +
{{mbox
 +
| type = construction
 +
| textstyle = color: red;
 +
| text = Šajā lapā pašlaik notiek izmaiņas. Redzamā informācija jāuzskata par projektu, daļa ir novecojusi, tātad vēl nav gatava lietošanai. Saturs tiek gatavota ar vienu vai vairākiem lietotājiem. Neveiciet izmaiņas pirms neesat ievietojuši ziņojumu šajā [https://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=426&t=185447/ forumā].
 +
}}
 +
[[File:Waze_latvija.jpg|center]]
 +
<big>'''Ceļvedis Waze lietošanai Latvijā'''</big> (Tiek veidots)
 +
 
[[Latvija]]
 
[[Latvija]]
 +
==Uzsākot darbu==
 +
Cerams, ka tu lasi šo, jo vēlies rediģētu karti, vai nu tāpēc, ka esi atradis kļūdu, vai vēlies pievienot jaunu ceļu. Katrā ziņā, tas ir svarīgi, ka tu ievēro jau noteiktos standartus.
 +
 +
==Par Waze==
 +
Waze ir pasaules lielākā sabiedrības veidota satiksmes un navigācijas lietotne. Pievienojies citiem autobraucējiem savā reģionā, kas dalās ar reāllaika sastrēgumu un ceļu informāciju, lai ekonomētu laiku un degvielu, un uzlabo katra ikdienas satiksmi.
 +
Pat vienkārši braucot ar atvērtu Waze, Tu jau ieguldi vietējā kopienā reāllaika satiksmes informāciju. Papildus Tu vari aktīvi ziņot par negadījumiem uz ceļa, fotoradariem, remontdarbiem un citām bīstamībām. Saņem citu ziņojumus savā maršrutā un atrod zemākas degvielas cenas, ko paziņojusi citi lietotāji. Pievieno draugus, dalies ar lokācijām, informē citus par savu ierašanās laiku.
 +
* [[Par Waze]]
 +
* [[Informācija par punktiem un rangiem]]
 +
* [[Uzsākt lietot Waze]]
 +
 +
==[[Palīdzi uzlabot Waze]]==
 +
===[[Kartes rediģēšana]]===
 +
* [[Waze kartes redaktors]] ([[Waze Map Editor]])
 +
* [[Kā apzīmēt un nosaukt ceļus]]
 +
* [[Kā apzīmēt pilsētas]] (novecojis)
 +
* [[Kartes redaktoru biežākās kļūdas]]
 +
 +
===Apgabala pārvaldnieks===
 +
[[Reģiona pārvaldnieks]] jeb [[Apgabala pārvaldnieks]] (AP), [[Area Manager]] (AM) angliski, ir Waze kopienas biedrs ([[redaktors]]), kas aktīvi piedalās un iesaistās, uzlabojot noteiktus apgabalus [[Waze Map Editor|Waze kartē]]. [[Reģiona pārvaldnieks|Apgabala pārvaldniekam]] tiek piešķirti kartes apgabali, kurus tas pārvalda. Atšķirībā no veikto braucienu pieejamajiem apgabaliem, kuros ir iespējams labot karti ~90 dienas pēc brauciena, AP apgabali ir noteikti, tādējādi teritorijas labošanai saglabājas arī pēc 90 dienām.
 +
 +
===[[Izmanto savu valodas prasmi]]===
 +
(novecojis)
 +
 +
==[[Problēmas un aktuālās lietas]]==
 +
(novecojis)
 +
==[[Attīstības plāni]]==
 +
==Waze sociālajos tīklos==
 +
* [https://www.facebook.com/WazeLv/ Waze Latvija] facebook
 +
* [https://twitter.com/Waze_Latvia Waze Latvia] twitter
 +
* [https://plus.google.com/u/0/102259462242502726528 Waze Latvia] Google+ (neaktīvs)
 +
 +
==Tehniskā informācija==
 +
{{Tehniskā informācija}}
 +
[[Category:Latvia]]

Latest revision as of 10:35, 23 April 2016

Šajā lapā pašlaik notiek izmaiņas. Redzamā informācija jāuzskata par projektu, daļa ir novecojusi, tātad vēl nav gatava lietošanai. Saturs tiek gatavota ar vienu vai vairākiem lietotājiem. Neveiciet izmaiņas pirms neesat ievietojuši ziņojumu šajā forumā.
Waze latvija.jpg

Ceļvedis Waze lietošanai Latvijā (Tiek veidots)

Latvija

Uzsākot darbu

Cerams, ka tu lasi šo, jo vēlies rediģētu karti, vai nu tāpēc, ka esi atradis kļūdu, vai vēlies pievienot jaunu ceļu. Katrā ziņā, tas ir svarīgi, ka tu ievēro jau noteiktos standartus.

Par Waze

Waze ir pasaules lielākā sabiedrības veidota satiksmes un navigācijas lietotne. Pievienojies citiem autobraucējiem savā reģionā, kas dalās ar reāllaika sastrēgumu un ceļu informāciju, lai ekonomētu laiku un degvielu, un uzlabo katra ikdienas satiksmi. Pat vienkārši braucot ar atvērtu Waze, Tu jau ieguldi vietējā kopienā reāllaika satiksmes informāciju. Papildus Tu vari aktīvi ziņot par negadījumiem uz ceļa, fotoradariem, remontdarbiem un citām bīstamībām. Saņem citu ziņojumus savā maršrutā un atrod zemākas degvielas cenas, ko paziņojusi citi lietotāji. Pievieno draugus, dalies ar lokācijām, informē citus par savu ierašanās laiku.

Palīdzi uzlabot Waze

Kartes rediģēšana

Apgabala pārvaldnieks

Reģiona pārvaldnieks jeb Apgabala pārvaldnieks (AP), Area Manager (AM) angliski, ir Waze kopienas biedrs (redaktors), kas aktīvi piedalās un iesaistās, uzlabojot noteiktus apgabalus Waze kartē. Apgabala pārvaldniekam tiek piešķirti kartes apgabali, kurus tas pārvalda. Atšķirībā no veikto braucienu pieejamajiem apgabaliem, kuros ir iespējams labot karti ~90 dienas pēc brauciena, AP apgabali ir noteikti, tādējādi teritorijas labošanai saglabājas arī pēc 90 dienām.

Izmanto savu valodas prasmi

(novecojis)

Problēmas un aktuālās lietas

(novecojis)

Attīstības plāni

Waze sociālajos tīklos

Tehniskā informācija