The new Waze Wiki, aka Wazeopedia, is now live at Wazeopedia.waze.com! While this legacy wiki will remain accessible for the time being, it is no longer updated by the community. For the most up-to-date guidance, please visit your local Wazeopedia.

Please do not make any more updates to these legacy wiki pages, all future updates should be made in your country's local Wazeopedia.

Clock over a larger globe

Difference between revisions of "Latvija"

From waze
Jump to: navigation, search
Line 25: Line 25:
  
 
===Reģiona pārvaldnieks===
 
===Reģiona pārvaldnieks===
[[Reģiona pārvaldnieks]] jeb [[Reģiona pārvaldnieks|Apgabala pārvaldnieks]] (AP), [[Area Manager]] (AM) angliski, ir Waze kopienas biedrs ([[Editor|redaktors]]), kas aktīvi piedalās un iesaistās, uzlabojot noteiktus apgabalus [[Waze Map Editor|Waze kartē]]. [[Reģiona pārvaldnieks|Apgabala pārvaldniekam]] tiek piešķirti kartes apgabali, kurus tas pārvalda. Atšķirībā no veikto braucienu pieejamajiem apgabaliem, kuros ir iespējams labot karti ~90 dienas pēc brauciena, AP apgabali ir noteikti, tādējādi teritorijas labošanai saglabājas arī pēc 90 dienām.
+
[[Reģiona pārvaldnieks]] jeb [[Reģiona pārvaldnieks|Apgabala pārvaldnieks]] (AP), [[Area Manager]] (AM) angliski, ir Waze kopienas biedrs ([[redaktors]]), kas aktīvi piedalās un iesaistās, uzlabojot noteiktus apgabalus [[Waze Map Editor|Waze kartē]]. [[Reģiona pārvaldnieks|Apgabala pārvaldniekam]] tiek piešķirti kartes apgabali, kurus tas pārvalda. Atšķirībā no veikto braucienu pieejamajiem apgabaliem, kuros ir iespējams labot karti ~90 dienas pēc brauciena, AP apgabali ir noteikti, tādējādi teritorijas labošanai saglabājas arī pēc 90 dienām.
[[Redaktors]]
+
  
 
===[[Izmanto savu valodas prasmi]]===  
 
===[[Izmanto savu valodas prasmi]]===  

Revision as of 21:43, 15 April 2016

This new page is currently undergoing modifications. The information presented should be considered a draft, not yet ready for use. Content is being prepared by one or more users. Do not make any changes before you post a message in this forum.
Waze latvija.jpg

Ceļvedis Waze lietošanai Latvijā (Tiek veidots)

Uzsākot darbu

Cerams, ka tu lasi šo, jo vēlies rediģētu karti, vai nu tāpēc, ka esi atradis kļūdu, vai vēlies pievienot jaunu ceļu. Katrā ziņā, tas ir svarīgi, ka tu ievēro jau noteiktos standartus.

Par Waze

Waze ir pasaules lielākā sabiedrības veidota satiksmes un navigācijas lietotne. Pievienojies citiem autobraucējiem savā reģionā, kas dalās ar reāllaika sastrēgumu un ceļu informāciju, lai ekonomētu laiku un degvielu, un uzlabo katra ikdienas satiksmi. Pat vienkārši braucot ar atvērtu Waze, Tu jau ieguldi vietējā kopienā reāllaika satiksmes informāciju. Papildus Tu vari aktīvi ziņot par negadījumiem uz ceļa, fotoradariem, remontdarbiem un citām bīstamībām. Saņem citu ziņojumus savā maršrutā un atrod zemākas degvielas cenas, ko paziņojusi citi lietotāji. Pievieno draugus, dalies ar lokācijām, informē citus par savu ierašanās laiku.

Palīdzi uzlabot Waze

Kartes rediģēšana

Reģiona pārvaldnieks

Reģiona pārvaldnieks jeb Apgabala pārvaldnieks (AP), Area Manager (AM) angliski, ir Waze kopienas biedrs (redaktors), kas aktīvi piedalās un iesaistās, uzlabojot noteiktus apgabalus Waze kartē. Apgabala pārvaldniekam tiek piešķirti kartes apgabali, kurus tas pārvalda. Atšķirībā no veikto braucienu pieejamajiem apgabaliem, kuros ir iespējams labot karti ~90 dienas pēc brauciena, AP apgabali ir noteikti, tādējādi teritorijas labošanai saglabājas arī pēc 90 dienām.

Izmanto savu valodas prasmi

(novecojis)

Problēmas un aktuālās lietas

(novecojis)

Attīstības plāni

Waze sociālajos tīklos

Tehniskā informācija