The new Waze Wiki, aka Wazeopedia, is now live at Wazeopedia.waze.com! While this legacy wiki will remain accessible for the time being, it is no longer updated by the community. For the most up-to-date guidance, please visit your local Wazeopedia.

Please do not make any more updates to these legacy wiki pages, all future updates should be made in your country's local Wazeopedia.

Clock over a larger globe

Difference between revisions of "Latvija"

From waze
Jump to: navigation, search
Line 32: Line 32:
 
==[[Attīstības plāni]]==
 
==[[Attīstības plāni]]==
 
==Waze sociālajos tīklos==
 
==Waze sociālajos tīklos==
[https://www.facebook.com/WazeLv/ Waze Latvija] facebook
+
* [https://www.facebook.com/WazeLv/ Waze Latvija] facebook
[https://twitter.com/Waze_Latvia Waze Latvia] twitter
+
* [https://twitter.com/Waze_Latvia Waze Latvia] twitter
  
 
==[[Tehniskā informācija]]==
 
==[[Tehniskā informācija]]==
  
 
[[Category:Latvia]]
 
[[Category:Latvia]]

Revision as of 22:22, 14 April 2016

This new page is currently undergoing modifications. The information presented should be considered a draft, not yet ready for use. Content is being prepared by one or more users. Do not make any changes before you post a message in this forum.
Waze latvija.jpg

Ceļvedis Waze lietošanai Latvijā (Tiek veidots)

Uzsākot darbu

Cerams, ka tu lasi šo, jo vēlies rediģētu karti, vai nu tāpēc, ka esi atradis kļūdu, vai vēlies pievienot jaunu ceļu. Katrā ziņā, tas ir svarīgi, ka tu ievēro jau noteiktos standartus.

Par Waze

Waze ir pasaules lielākā sabiedrības veidota satiksmes un navigācijas lietotne. Pievienojies citiem autobraucējiem savā reģionā, kas dalās ar reāllaika sastrēgumu un ceļu informāciju, lai ekonomētu laiku un degvielu, un uzlabo katra ikdienas satiksmi. Pat vienkārši braucot ar atvērtu Waze, Tu jau ieguldi vietējā kopienā reāllaika satiksmes informāciju. Papildus Tu vari aktīvi ziņot par negadījumiem uz ceļa, fotoradariem, remontdarbiem un citām bīstamībām. Saņem citu ziņojumus savā maršrutā un atrod zemākas degvielas cenas, ko paziņojusi citi lietotāji. Pievieno draugus, dalies ar lokācijām, informē citus par savu ierašanās laiku.

Palīdzi uzlabot Waze

Kartes rediģēšana

Reģiona pārvaldnieks

Izmanto savu valodas prasmi

Problēmas un aktuālās lietas

Attīstības plāni

Waze sociālajos tīklos

Tehniskā informācija