The new Waze Wiki, aka Wazeopedia, is now live at Wazeopedia.waze.com! While this legacy wiki will remain accessible for the time being, it is no longer updated by the community. For the most up-to-date guidance, please visit your local Wazeopedia.

Please do not make any more updates to these legacy wiki pages, all future updates should be made in your country's local Wazeopedia.

Clock over a larger globe

Difference between revisions of "Waze kopiena"

From waze
Jump to: navigation, search
 
Line 9: Line 9:
 
{{:Waze kopiena/Punkti un rangi|transcludesection=CONTENT}}
 
{{:Waze kopiena/Punkti un rangi|transcludesection=CONTENT}}
  
 +
{{:Waze kopiena/Apgabala pārvaldnieka un Mentora noteikumi|transcludesection=CONTENT}}
  
==Apgabala pārvaldnieki, Mentori==
+
{{:Waze kopiena/Atbildīgie valsts mērogā|transcludesection=CONTENT}}
 
+
Tiem, kas vēlas vairāk iesaistīties kartēšanu, vai citā veidā palīdzēt Waze kopienai.
+
 
+
==Atbildīgie valsts mērogā==
+
 
+
Te atradīsiet dalībnieku sarakstu, kas Kopieā atbildīgi valsts līmenī, gan par kartēšanas, gan par Waze noteikumiem.
+
 
+
  
 
[[Category:Latvia]]
 
[[Category:Latvia]]

Latest revision as of 23:58, 23 April 2016

Šajā lapā pašlaik notiek izmaiņas. Redzamā informācija jāuzskata par projektu, daļa ir novecojusi, tātad vēl nav gatava lietošanai. Saturs tiek gatavota ar vienu vai vairākiem lietotājiem. Neveiciet izmaiņas pirms neesat ievietojuši ziņojumu šajā forumā.
Sveiks! Sveiks!Aplikācija AplikācijaRediģēšana RediģēšanaKopiena KopienaAtbalsts Atbalsts


Ātrā navigācija uz ...

Waze Latvija Kopiena
Diskusiju forums
Punkti un Rangs
Lomas un atbildība
Mentorings Mentoringa gids
Dokumentārās akcijas Progresa jomas ● Latvija/Checklist
Waze ir kopienas GPS navigācijas programma. Tādu lietotāju kopienu visā pasaulē ir daudz, un viena no tām ir Latvijā. Šī kopiena ir ļoti aktīva, informācijas apmaiņa, noteikumu pieņemšana un apspriešana, katrs kopienas biedrs iegulda un uzlabo šo mehānismu, publicējot un mācot citiem, kas vēlas, arī palīdzēt uzlabot Kartes.

Saziņas veidi link to this section

Papildus šai Wiki, Tu vari piekļūt informācijai un Waze kopienai, lai saņemtu palīdzību, sazinoties ar Kopienu izmantojot sociālajos tīklos un diskusiju kanālus. Saziņas iespēju skati zemāk.

Ir pieejami vairāki saziņas veidi ...

Foruma sadaļa Waze Latvija

Waze forums ir veidots uz phpBB platformas. Tas ir galvenais saziņas, informācijas apmaiņas veids starp Waze sabiedrības locekļiem. Waze forums ir lieliska vieta, lai atrastu atbildes uz iepriekš uzdotajiem jautājumiem, un arī vieta, kur uzdot jaunus.

Tapatalk.pngTapatalk atbalsta Waze forumu

Sociālie mediji

Tu vari arī sekot un piedalīties sabiedrības darbībā par galvenajiem sociālajiem tīkliem:

Waze Map Editor Chat

Pour la communauté des éditeurs de la Carte, l'interface Waze Map Editor possède une fonction intégrée de messagerie instantanée (appelé le Chat) permettant d'échanger rapidement sur tout sujet en relation avec l'édition. Vous trouverez davantage d'information dans la rubrique Edition du wiki.

Priekš Kartes redaktoriem, Waze karte redaktora interfeisā ir iebūvēta tūlītēja ziņojumapmaiņa (saucam par Čatu), kurā var ātri sazināties par jebkuru tēmu, kas saistīta ar kartes rediģēšanu. Vairāk informācijas var atrast wiki sadaļā WME Chat.

Punktu un rangu klasifikācija link to this section

Waze izmanto mehānismu, lai atlīdzinātu ieguldījumu Kopienas un Waze labā. Tas nozīmē, iegūsi punktus, balvas, amatus, kas Tevi ierindo augstākā vietā, salīdzinot ar citiem lietotājiem jūsu valstī vai pasaulē.

Jo vairāk brauc, jo vairāk iegūsti

Tikai Waze lietošana savā braucienā, dod labumu visai sabiedrībai. Katrs brauciens, tā ātrums sniedz vērtīgu informāciju, par satiksmes sastrēgumiem, lai aprēķinātu optimālus maršrutus pašam un visiem pārējiem lietotājiem jūsu reģionā. Katra publikācija sava brauciena laikā, dod ziņu par nozīmīgu notikumu, bīstamu zonu vai ātruma kontroli, u.c., tiek pārraidīts visai kopienai. Katra no šīm darbībām sniedz Tev punktus, kas paceļ Tev rangu un sniedz piekļuvi, piemēram, nedaudz atšķirīgam izskatam Tavam noskaņojumam uz kartes.

Waze level Baby.png Waze level Waze.png Waze level Shield.png Waze level Sword.png Waze level King.png

Sīkāku informāciju lasi rakstā par punktiem un rangiem.

Kartes rediģēšana

Kartēšana arī ir veids, kā veicināt pareizu Waze darbību un saņemt atlīdzībā punktus. Lai novērstu kartes bojājumus no nepieredzējušiem redaktoriem, Waze ir izveidojusi mehānismu rediģēšanas rangs un rediģēšanas zonas , kas ļauj pakāpeniski paplašināt prerogatīvas , sākot no pirmās nelielās teritorijas un pirmā slēguma ceļiem (ja seko kopienas noteikumiem), līdz pat iespējai rediģēt visu valsti.

Sīkāku informāciju lasi rakstā par punktiem un rangiem.

Apgabala pārvaldieka un Mentora noteikumi link to this section

Tiem, kas vēlas vairāk iesaistīties kartēšanā un Kopienas dzīvē, ir vairāki mehānismi, lai to sasniegtu.

Rediģējot karti

Ir iespējams pārņemt ģeogrāfisku apgabalu, un kļūt par Apgabala pārvaldnieku šajā zonā. No rediģēšanas pieredzes un kvalitātes ir atkarīga zonas lielums, ko ar laiku var palielināt.

Tā, piemēram, lai varētu nākotnē AM pareizi pārvaldīt savu zonu, apmācībai ir ieviesta Mentoringa programma. Iesācēju redaktoru apmāca pieredzējis redaktors pārbaudes laikā, kurā viņš tiks apmācīts par labu kartes redaktoru. Svarīga daļa no šīs fāzes ir iegūt zināšanas šajā Wiki un attīstīt labus rediģēšanas refleksus.

Citas lomas un pienākumi ir iespējami kopienā, balstoties uz jūsu vēlmēm un savu pieredzi. Šie aspekti ir atrakstīti noteikumos par lomām un pienākumiem.

Atbildīgie valsts mērogā link to this section

Te atradīsiet dalībnieku sarakstu, kas Kopienā atbildīgi valsts līmenī, gan par kartēšanas, gan par Waze noteikumiem.


Olestas Private message.png Country CoordinatorGlobal Champ
RIFF_RAFF Private message.png Country CoordinatorGlobal ChampFormal Mentor
Instigater Private message.png Global Champ
Atuuu Private message.png Global Champ


Andris30 Private message.png Local ChampWiki MasterMentor
dminik Private message.png Local Champ
rusjanis Private message.png Local ChampFormal Mentor

...