The new Waze Wiki, aka Wazeopedia, is now live at Wazeopedia.waze.com! While this legacy wiki will remain accessible for the time being, it is no longer updated by the community. For the most up-to-date guidance, please visit your local Wazeopedia.

Please do not make any more updates to these legacy wiki pages, all future updates should be made in your country's local Wazeopedia.

Clock over a larger globe

Difference between revisions of "Waze kopiena/Apgabala pārvaldnieka un Mentora noteikumi"

From waze
Jump to: navigation, search
(Created page with "{{LatviaTabs| Kopiena}} <onlyinclude>{{#ifeq:{{{transcludesection|CONTENT}}}|CONTENT| <!------------------------ DO NOT EDIT ABOVE THIS LINE-----------------------------------...")
 
(No difference)

Revision as of 23:20, 23 April 2016

Šajā lapā pašlaik notiek izmaiņas. Redzamā informācija jāuzskata par projektu, daļa ir novecojusi, tātad vēl nav gatava lietošanai. Saturs tiek gatavota ar vienu vai vairākiem lietotājiem. Neveiciet izmaiņas pirms neesat ievietojuši ziņojumu šajā forumā.
Sveiks! Sveiks!Aplikācija AplikācijaRediģēšana RediģēšanaKopiena KopienaAtbalsts Atbalsts


Apgabala pārvaldieka un Mentora noteikumi link to this section

Tiem, kas vēlas vairāk iesaistīties kartēšanā un Kopienas dzīvē, ir vairāki mehānismi, lai to sasniegtu.

Rediģējot karti

Ir iespējams pārņemt ģeogrāfisku apgabalu, un kļūt par Apgabala pārvaldnieku šajā zonā. No rediģēšanas pieredzes un kvalitātes ir atkarīga zonas lielums, ko ar laiku var palielināt.

Tā, piemēram, lai varētu nākotnē AM pareizi pārvaldīt savu zonu, apmācībai ir ieviesta Mentoringa programma. Iesācēju redaktoru apmāca pieredzējis redaktors pārbaudes laikā, kurā viņš tiks apmācīts par labu kartes redaktoru. Svarīga daļa no šīs fāzes ir iegūt zināšanas šajā Wiki un attīstīt labus rediģēšanas refleksus.

Citas lomas un pienākumi ir iespējami kopienā, balstoties uz jūsu vēlmēm un savu pieredzi. Šie aspekti ir atrakstīti noteikumos par lomām un pienākumiem.