The new Waze Wiki, aka Wazeopedia, is now live at Wazeopedia.waze.com! While this legacy wiki will remain accessible for the time being, it is no longer updated by the community. For the most up-to-date guidance, please visit your local Wazeopedia.

Please do not make any more updates to these legacy wiki pages, all future updates should be made in your country's local Wazeopedia.

Clock over a larger globe

Difference between revisions of "Waze kopiena/Saziņas veidi"

From waze
Jump to: navigation, search
(Created page with "{{LatviaTabs | Kopiena}} <onlyinclude>{{#ifeq:{{{transcludesection|CONTENT}}}|CONTENT| <!------------------------ DO NOT EDIT ABOVE THIS LINE----------------------------------...")
 
Line 38: Line 38:
 
<!------------------------ DO NOT EDIT BELOW THIS LINE-------------------------------------->
 
<!------------------------ DO NOT EDIT BELOW THIS LINE-------------------------------------->
 
}}</onlyinclude>
 
}}</onlyinclude>
 
<noinclude><!-- These categories are only for the actual page -->
 
[[Category:Latvia]]
 
</noinclude>
 

Revision as of 23:24, 23 April 2016

Šajā lapā pašlaik notiek izmaiņas. Redzamā informācija jāuzskata par projektu, daļa ir novecojusi, tātad vēl nav gatava lietošanai. Saturs tiek gatavota ar vienu vai vairākiem lietotājiem. Neveiciet izmaiņas pirms neesat ievietojuši ziņojumu šajā forumā.
Sveiks! Sveiks!Aplikācija AplikācijaRediģēšana RediģēšanaKopiena KopienaAtbalsts Atbalsts


Saziņas veidi link to this section

Papildus šai Wiki, Tu vari piekļūt informācijai un Waze kopienai, lai saņemtu palīdzību, sazinoties ar Kopienu izmantojot sociālajos tīklos un diskusiju kanālus. Saziņas iespēju skati zemāk.

Ir pieejami vairāki saziņas veidi ...

Foruma sadaļa Waze Latvija

Waze forums ir veidots uz phpBB platformas. Tas ir galvenais saziņas, informācijas apmaiņas veids starp Waze sabiedrības locekļiem. Waze forums ir lieliska vieta, lai atrastu atbildes uz iepriekš uzdotajiem jautājumiem, un arī vieta, kur uzdot jaunus.

Tapatalk.pngTapatalk atbalsta Waze forumu

Sociālie mediji

Tu vari arī sekot un piedalīties sabiedrības darbībā par galvenajiem sociālajiem tīkliem:

Waze Map Editor Chat

Pour la communauté des éditeurs de la Carte, l'interface Waze Map Editor possède une fonction intégrée de messagerie instantanée (appelé le Chat) permettant d'échanger rapidement sur tout sujet en relation avec l'édition. Vous trouverez davantage d'information dans la rubrique Edition du wiki.

Priekš Kartes redaktoriem, Waze karte redaktora interfeisā ir iebūvēta tūlītēja ziņojumapmaiņa (saucam par Čatu), kurā var ātri sazināties par jebkuru tēmu, kas saistīta ar kartes rediģēšanu. Vairāk informācijas var atrast wiki sadaļā WME Chat.